nataluunia - komentarze


Rok szkolny czas zacząć

No..to niedługo moje pierwsze podrygi w LO6 w sumie..ciesze sie zaczełam już pozanawac coraz większą liczbe ludzi z w.w. szkoły a to chyba dobrze bo trzeba być komunikatywnym..czy coś..nie?
No..to reansumując..(czy coś takiego) Lipiec był OK, a sierpień do D**Y!! Byłam w tej całej grecji..nic specjalnego..i jeszcze na tym oboze to były ze mną same dziwki=/ normalnie aż mnie nosi jak o nich pomyśle;/ naszczescie pare osób było w moim typie;D to sie dogadaliśmy Pozdro dla nich wielkie =**
No..potem siedziałam w domu..i..siedziałam w domu..i..acha..jeszcze siedziałam w domu!=P Marcin sobie pojechał na obóz i "żegnaj Gienia świat sie zmienia" nie??!! ( I tak Cie kocham =* )
No...i tak wakacje sie skończyły a ja dalej siedze w domu
Ale coz... pozdrawiam Karoline, Ofce, Morawe i Agate ( Już tak za Wami tesknie =(( ) Łukaszka pozdrawiam..i Arka nio i..i..i już
Nio to jeszcze Marcinka mojego =* Loffka =**
To pa =))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.10.2006 :: 21:10 :: 213-238-120-242.adsl.inetia.pl

Ja :D

Dlaczego nikt tu juz nie przychodzi?:D
Czyzby brak weny na nowa notke?;>
16.09.2006 :: 22:53 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

hehe
cza bylo pokazac tym dziwkom gdzie ich miejsce:D
twoja milosc ci takie slodkie komenty pisze a ty masz taki szablon??;>
reasumujac paaaa i wpadnij do mnie
=*=*
15.09.2006 :: 20:11 :: w3cache7.zwm.punkt.pl

Owca:)

yo dzieki za pozdrowienia
aa no wlasnie narazie jestem chora ale jak wyzdrowieje to sie spotykamy ale juz na bank!!!
to pa
11.09.2006 :: 14:19 :: w3cache2.zaodrze.punkt.pl

hejo;*mam nadzieje że zobaczymy się w piątek ja bym wolała na roleczkach:]dzieki za pozdro i dozobaczenia wbijaj czesciej na mojego bloga mam zamiar dodac nowa note!!!buziaki:*:*:*:*
08.09.2006 :: 11:39 :: lo6.punkt.pl

Marcys:*

No ładnie :D ja pojechalem ale tez Cie kocham:) no a ostatniom tygodniyu wakacji to nic nie napisałas co ?:PP w szkole jest fajnie co nie? mi tez sie podoba ... a zwłaszcze to ze chodzimy tu RAZEM!!!:D:*** Hihi to już kończe bo zaraz pani profesor nas zczi ;d papapapa;**:**
Loffka:*:*:
Talk.pl :: Wróć