nataluunia - komentarze


Jo
Ale wstyyyd Jedna notka na miesi±c Ki¶ ki¶ =p
sorry ale musiałam

Ostatnio nie było żadnej klęski..to nie było o czym pisać..wiadomo Nowa szkoła..hmm.. po pierwszej wywiadówce ( kiepsko ) wszystko popraiwam. Dzi¶ przyjaciel powiedział mi ze jak nie poprawie ocen to wylatuje ze stadniny Głupek :p On tylko tak żartuje Prawda?
No..oczym to ja..?...A! wła¶nie
Dzi¶ Marcin pisał mature próbn±.. Nawet nie wiem jak mu poszło bo od 2 dni sie z nim nie widze Ale to nie moja wina.. :]
No więc..z okazji tych maturek dzi¶ nie poszłam do szkoły (bo po co?) klasa ogl±dała przez 3 godziny jaki¶ głupi film
A ja (cwaniara) pojechałam sobie do Radawia, gdzie znajduje się moja ukochana stadninka koni Pojechałam w teren na moim ukochanym koniu, Karolu :* i uczyłam się sztuki prowadzenia sprzętu zwanego samochodem (Uwierzcie mi, że konno jest o wiele lepiej) napiłam sie z koleg± piwka i wróciałm do domu.
Ha a w ogóle to w tym terenie to mi paj±k za bluzke wlaciał My¶lałam, że się popłacze normalnie :p (ale ze mnie debil )
No to pozdrawiem Marcina, i życzę mu powodzenia na jutrzejszej maturze, Olke pozdrawiam, Kiejstuta tez i Łukaszka co mam nadzieje, że tu wpadnie i Areczka I Owce jeszcze i Marte moj± kochan± :* i starczy pa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.11.2006 :: 23:53 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Areczek

Jaaaaaa dostałem pozdrowienia :D BAJA :* NIe kurde trzeba się kiedy¶ wybrać na ten spacerek bo już tyle czasu go planujemy, że to już aż wstyd :P
18.11.2006 :: 14:42 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Lukasz

widze ze napieta sytuacja jest..

mialem wpasc to wpadlem =] pozdro ;)
16.11.2006 :: 19:37 :: chello084010187236.chello.pl

ja

tak spoko bo to nei moja wina ze sie nie widzimy !! moglismy sie zobaczyc a Tys sie głupio usprawiedliwiala ze do szkoly juz jedziesz.. i ze mam isc do domu !! a potem mi marudzisz ze sie nei widzimy !! a co najgorsze słuchasz rad innych co nie znaj± sutyacji !! a do tego dzisiaj mialem czas ale Ty nie mialas..wiec to nie moja wina !!
i nie denerwuje sie o to tak jak ty... bardziej sie denerwuje o to ze Ty na mnie najezdzasz..zreszt± co bede pisał..
16.11.2006 :: 19:14 :: 213-238-110-162.adsl.inetia.pl

nataluunia

no..spoko..
16.11.2006 :: 19:11 :: chello084010187236.chello.pl

Marcin

wiesz jak mi poszło:P i to też nie moja wina ;P
Talk.pl :: Wróć