nataluunia - komentarze


I jak tu normalnie żyć??
Nie dość, że czuje się okropnie w sensie fizycznym to jeszcze gdyby tego systkiego było mało doszła moja zryta psycha...
Ludzie..to, że czasem potrafie was posłuchać, doradzić, pocieszyć, przytulić, to nie znaczy, że zawsze mam na to ochote... Sorry ale mam też własne małe i duże problemiki i musze sobie z nimi radzić..wasze mi nie potrzebne
Troche ta nota chamska..ale musiałam to powiedzieć..FuCk..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.10.2005 :: 21:27 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin***

:lukasz

pisze tu bo w ksiedze nie moge :(((
mam takie piekne pozdrowienia ze nie wypada zebym za nie nie podziekowal :]] a wiec DZIEKUJE i pamietaj ze zawsze mozesz napisac do mnie.. narazie tylko napisac... narazie ;) .. :

tylko napisać ;]
27.10.2005 :: 21:27 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin:***


13.04.2005 :: 19:20 :: w3cache2.zwm.punkt.pl

lukasz

i jak sobie radzisz????
11.04.2005 :: 20:49 :: w3cache2.zwm.punkt.pl

:D

o masakra!!!
wal do mnie ja ostatnio stalam sie doradca do spraw sercowych (tiaaa i to ja) i nie tylko kacik pocieszyciela i samotnych serc.....psycholog w gabinecie
11.04.2005 :: 08:36 :: dzk23.neoplus.adsl.tpnet.pl

PiCzA

Ale masz humorki i zachcianki... a może ci coś dolega??? Głófka do góry!! W życiu są dobrutkie i złe chfilunie... Trzym se powietrza!! Buźka
11.04.2005 :: 08:19 :: dzk23.neoplus.adsl.tpnet.pl

anonim :*

Siema skareczku co tam??=] fajooowy blog :pPozdro dla Marcinka :* papa
PS. zajrzyj do ksiegi
10.04.2005 :: 21:24 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Se normalnie nie
10.04.2005 :: 21:13 :: 213-238-120-105.adsl.inetia.pl

nataluunia

Dzieki Wam chłopcy :* Kochani jestescie
10.04.2005 :: 21:07 :: w3cache2.zwm.punkt.pl

lukasz

pisze tu bo w ksiedze nie moge :(((
mam takie piekne pozdrowienia ze nie wypada zebym za nie nie podziekowal :]] a wiec DZIEKUJE i pamietaj ze zawsze mozesz napisac do mnie.. narazie tylko napisac... narazie ;) ..
09.04.2005 :: 22:31 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin:*

No tak... Zycie codzienne i problemiki, z którymi sie borykamy wywołują w nas takie nie miłe uczucia których nie lubi nikt...smutek, przygnebienie, niezaradność, czesto zdenerwowanie... I wtedy jest nam naprawde ciezko.... W jakimś przypadku z czasem problemiki sie rozwiązują i nabieramy checi i siły do zycia...w innym trzeba porozmawiać o tym i robi sie nam lepiej.... Mało kto wie o problemikach innych ludzi i nie zdaje sobie sprawy ze moze w jakis sposób wpływać na nich mówiąc o czymś tam...
Jeśli kcesz porozmawiać to ja po to jestem...i Cie wysłucham zawse... i Ci pomoge jak bede potrafił...zeby Tylko Tobie było łatwiej...i nie bój sie mówić )) KC:*
Talk.pl :: Wróć