nataluunia - komentarze


Siema :*

Dziś nie poszłam do szkoły ( bo w sumie to po co? )... Zamiast tego byłam sobie na działce z Marcinem :* i jedliśmy truskawki.. i zjedliśmy tyle, że ... juz wiecej nam sie nie chce Później jego siostra go wrobiła, że niby mu buty kupiła i ze ma isc tam do tego sklepu po cos tam i pozniej sie okazało, że nie kupiła butkoof Jemu, tylko sobie...i biedny Marcin sie zdenerwował Później poszliśmy do TESCO po czekoladke i soczek i zaczepił NAS Pan Menel i poprosił Marcina o to, żeby mu kupił najtanszego winiaka Marcin sie zgodził, wiec Pan dał mu pieniążki i Marcin sobie poszedł.. A ja zostałam z Menelem To w sumie pół biedy, bo cały czas on gadał i ja nie musiałam sie odzywac .. ale juz pozniej mnie rozbroilo to, że nagle pojawila sie tam mama Marcina ( Teściowa moja..no ) i mnie zobaczyła z tym Panem Menelem..i zobaczyła jeszcze Marcina z winiakiem ale Mama jest spoko i zrozumiała .. A pan sie ucieszył, że jeszcze reszta mu została

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2005 :: 21:59 :: 213-238-123-141.adsl.inetia.pl

nataluunia

a Ty co Ci sie pomyliło to kto :> ?
19.06.2005 :: 15:28 :: dyj180.neoplus.adsl.tpnet.pl

=>

sory poyliło mi się
19.06.2005 :: 13:49 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ja

buhaha jakie historie <lol2> nie moge poprostu masz nowego przyjaciela
a wlasnie ty natalko wbijaj w poniedzialek na basenk...tylko i sobie sie popluskamy
18.06.2005 :: 18:42 :: 213-238-123-251.adsl.inetia.pl

nataluunia

YyY..:/ nie..a tobie o co chodzi??:|
18.06.2005 :: 15:16 :: dyl61.neoplus.adsl.tpnet.pl

=>

ja pierdole ... co wy geje ??
17.06.2005 :: 23:17 :: w3cache2.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

A to fajna historyjka XD Ludzie a czemu mi się nic ciekawego nie przydaża? Hmm... mam nadzieje że to sięzmieni a narazie See You later... A zreszta masz wjazda do mnie www.fatality.mylog.pl
17.06.2005 :: 22:15 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

):)
Piękna noteczka

Najbardziej podoba mi sie ...wies cio...o mojej Mamce !
Działo sie dzisiaj tyle zajefajnych rzeczy ze kurce az prosi sie zeby Ci podziękować Kotku :* :* :* =] Uwielbiam Cie ! :*
Talk.pl :: Wróć