nataluunia - komentarze


Czy jest na sali kardiochirurg? =((

A moja rada na zycie to:
....:::::Żyj, chwytaj każdy dzień jak kolorowego motyla...
i nie bój się, że pozbawisz go pyłku na skrzydełkach.
Kochaj, śmiej się, płacz -
to dar jedyny i niepowtarzalny
nie pozwól by się zmarnował:::::.....

I to kurde by było na tyle...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.06.2005 :: 19:02 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

TEn kogo nie ma A skad mozesz wiedziec ze tego nie okazujel ;/
Moze mnie znasz ;/
NIe pisz tu jak masz tak pisac ;/
26.06.2005 :: 16:29 :: w3cache.centrum.punkt.pl

hehe ten koo nie ma to bylo dobre::
26.06.2005 :: 14:29 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Człowieku tym co piszesz wcale jej tego nie ulatwiasz weź zacznij jej to okazywac bo pisac to nawet ja se mogę... Ważne jest to co czujesz a nie to co piszesz! Kapiszi? Stary ja ci życze jak najlepiej ale kurde mol to już jest przesada uspokój sie pomyśl co możesz zrobić potem zastanów sie raz drugi czy to jest ok i zrób to!
25.06.2005 :: 23:41 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

Kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham Cie:(
22.06.2005 :: 21:27 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

lukasz

hmmm i jak tam sie tocza sprawy??
22.06.2005 :: 20:00 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ja

natalko nie smuc sie....plissss!!!
pamietaj co ci w esie napisalam....
22.06.2005 :: 13:34 :: 217.173.202.201

BasienQa

Bejbe..... Co Ty takie smutne notki piszesz=(?? Nie smutaj , życie jest piękne =)...
Czekam na twojego komencika =)....
PozdroOfka=**
22.06.2005 :: 11:21 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Co wy znowu na ścieżce wojennej... Nie chce was martwić ale identycznie to u mnie ostatnio wyglądalo :( No cóż... Mam nadzieję że zrozumiecie co jest nie tak bo mówiąc szczerze nikomu z nie wyjdzie to na dobre... :( Jeżeli szukasz pomocy to zawsze mozesz liczyc na mnie...
22.06.2005 :: 00:01 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

Skarbie kardiochirurga nie potrzeba secies:(((((((( Zresztą pamietam tego maila od Ciebie!!!
Potrzeba duzo czasu i chęci...a tego mamy wiele wiec...pozostaje nam czzekać na rezultaty... wierze...

Co sobie myslisz jak CI teraz mowie ze Cie kocham?? Odpisz mi na gg.
Talk.pl :: Wróć