nataluunia - komentarze


se..2 lipca 2005r. Sobota-imieniny kota

...I mojej cioci..Systkiego naj.. Byłam se dzis u niej z Marcinem i kurde wszyscy sie napili i było se wesoło
A wczoraj..tak samo jak dziś...jedlismy sobie z Trampolkiem kiełbaseczki z grilla tylko, że wczoraj ja kiebłach pilnowałam i sie odrobinke przypaliły..ekhm..Spaliły..:] i biedny Marcin musiał to jesc W ogóle ten tydzień jakis taki bardzo fajny...mam nadzieje, że reszte wakacji spędze w takim samym, swietnym nastroju... Z Moim Skarbem =** i te wakacje będą niezapomniane..
I też zbunkrowałam Marcina do pomocy w hipoterapii (taka rehabilitacja z pomocą koni) I nawet dobrze mu idzie powiedział, że jazda konna mu sie podoba i bedzie tam ze mną przychodził częściej Super

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2006 :: 19:52 :: chello084010187236.chello.pl

trampol

jakbym wiedzial ze tak mnie wychujasz pozanjac kejsta to nigdy bym tam nie poszedl;/
06.07.2005 :: 01:11 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

:(
05.07.2005 :: 23:01 :: dyo180.neoplus.adsl.tpnet.pl

SOMEBODY FROM C

mm pisze się SOBIe nie se ;).. A pozatym ja widze że wy sie niexle kochacie =>
02.07.2005 :: 22:45 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

Było wesoło Skarbie :) Ale nie syscy pili :)
A kiełbaski na mojej działeczce nie były takie złe :P tylko następnym razem nie mozemy zapomniac musztardy;D

Ten tydzien był Zajebisty i następne tez takie będą :):*:*:*Całe Wakacje będą niezapomniane :))))

No i fajnie sie jezdzi na koniach:):):) I bede CI pomagał Skarbie przy terapii:) Buziaki ...dobrze ze jutro sie widzimy:):***
Talk.pl :: Wróć