nataluunia - komentarze


Już od dawna siedzą we mnie same te najgorsze rzeczy...Złość, zazdrość, kłamstwo, chęć zemsty, nieufność, głupie uczucie zawiedzenia się na osobie, na której wydawało się, że można najbardziej polegać..niechęć, uczucie utraty czegoś, mimo to, że niczego nie straciłam...pretensje do samej siebie za to, co wcale nie jest moją winą..spadek poczucia własnej wartości, wiary w drugiego człowieka... I co teraz??

Milion myśli na sekundę...i tylko jedna taka mała JA .. przeciw temu wszystkiemu i wszystkim... nie radze sobie..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.07.2005 :: 15:38 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Dobra... Marcin... Weź się w garść musisz myśleć o tym co robisz mówisz i wogołe idx tam do niej żey nie była sama... Bądź przy niej na dobre i złe i udowodnij jej że na niej Ci zależy najbardziej...
06.07.2005 :: 18:49 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek ;***

Skarbie walczmy o Nas. Mimo, że boli to ból minie prędzej czy później...i ustąpi miejsca radości i szczęściu ! ! ! Bede Cie zawsze przekonywał o Twojej Bardzo wysokiej wartości..jak dla mnie największej.

I nie jesteś przeciw wszystkim...nie przeciw mnie!!!
Dasz rade...damy rade! :)
06.07.2005 :: 18:37 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

lukasz

nie bylas.. nie jestes.. nie bedizesz sama.. NIGDY!!!! pamietaj o tym i nie zapominaj nigdy!!
Talk.pl :: Wróć