nataluunia - komentarze


Siemaaaaa :* :]

Wiec tak...jest Ľle...bardzo Ľle...Bo 10.06, czyli za 2 dni, Marcin jedzie na obóz sportowy...Wraca sobie 17.06..nie było by tak zle..gdybym własnie 17.06 nie wyjezdzała na 10 dni nad morze 10 dni bez siebie... nie bede ukrywac... przejebane

A własnie niedawno do Polski przyjechał moj brat z rodzin±... Moja bratanica ( Melanie ) miała dzi¶ problemy z rozstaniem sie ze mn± (podobnie jak jej mama ...wiecie...impreza była.), mimo to, że jad± z nami na 3 dni nad morze, a z Polski wyjezdzaja dopiero w przyszłym miesiacu

A tak poza tym to odkryli¶my z Marcinem, że ostatnio na koniach cały czas sie na niego gapi jakas dziewczyna..:>
Jak my¶licie??:> Pobić j± czy tylko dobić psychicznie?

Oki juz nie pisze
papa :**:*:*:*:*:*:*:*

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.07.2005 :: 10:04 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek :***

SAm masz w zeby :> za to co piszesz :>
10.07.2005 :: 00:14 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Prawda jest taka że masz w zęby :D No ale jak prawda jest jedna t powiem tak jak Łukasz... tez ja kocham na swój własny sposób ;p
09.07.2005 :: 08:24 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek :***

Arek nie groĽ mi :> A z reszt± po co się kłucić jak prawda jest tylko jedna:)):**
09.07.2005 :: 01:45 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

lukasz

no ja Cie kocham.. na swoj sposob co nie ;) hmm.. pokaze Litwinkom jacy sa Polscy faceci :]] w sensie jak cudowni sa co nie :]] wiesz.. odkrece stereotypy :] pzdr
08.07.2005 :: 23:31 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

A ja to sie nie liczę ;( Ja sie tak nie bawie :P Marcin masz w zeby :P Jak Cie tylko poznam :D
08.07.2005 :: 23:29 :: bloki.z.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Hmm... Ja nie mówie ze Cie kocham bo tak nie jest... :D Ale jeste¶ cool :D I trza tak trzymac :D Hmm... Ja bym skopał zada :P Ja jade na dwa tygodnie nad morze 22.07 a wczesniej bo w poniedziałek na tydzien do Głuchołaz
08.07.2005 :: 23:16 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek :***

Ja Cie Kocham Skarbie :****
08.07.2005 :: 23:15 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek :***

Popierwsze nie mozesz dobijac sie psychicznie ! :) Jedynie co psychicznie to musimy sie wspierać ! :) a z Tym oboziekiem to wyskoczylo niezle :( ja tak nie kce...ja kce pojechac tam z Tob± ! :( albo w ogóle nie jechac :( ehhh :( przejebane :(

A co do rodzinki :P to melanie dobrze robi to pach± :P wiesz co :P i nie tylko pach± :D :) :P A co do koniuf to olać reszte ¶wiata ;))) Liczysz sie tylko Ty Kotku :*** Buziaczki :****
08.07.2005 :: 23:10 :: 213-238-120-187.adsl.inetia.pl

nataluunia

Kto mnie kocha?:D
Talk.pl :: Wróć