nataluunia - komentarze


Stara dobra gadka-szmatka : Dawno nie pisałam hehe

a wiec tak..jak byłam nad morzem to było strasnie nudno az do momentu, w którym przyjechało do mnie moje Kochanie :*
Spędziliśmy razem cudowny dzień w Ustce oglądając zachód słońca..siedząc na wydmie ( ) chodząc po miescie... jak dla mnie to było masakrycznie zajefajnie . a nockom i tak uciekłam do pokoju w którym spał Marcin i całą ją przegadaliśmy rano zjedliśmy śniadanko..wzieliśmy awiomarin ( ) i ruszyliśmy w dłuuugą wspólną podróż do Opola
heh..I kto mi teraz powie, że to nie są wymarzone wakacje?
Pozdrowienia dla wszystkich Szczególne dla OoO OfCy i mojego Skarbka =**

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.08.2005 :: 07:11 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek;***

Ty wies..:*
30.07.2005 :: 18:33 :: ddc35.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
30.07.2005 :: 11:23 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca

ps. pozdrowniena dla natalci i trampka
ps.2 nareszcie nowa notka
30.07.2005 :: 11:21 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca

dziex za pozdro
a ja tez mam taka przegadana noc za soba wydm to ja nie mialam ale i tak bylo zajefajnie
29.07.2005 :: 21:57 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcinek:***

Taaakkk:** Było Cudownie...ten zachód słońca...Ty razem ze mną:* Dobrze ze sie zdecydowałem pojechać do Ciebie:):* Te wakacja dla mnie som najlepsze w całym życiu:* to sysko dzieki Tobie:)
A potem sie do mnie wkradłaś..hihi:) Trzeba to jeszcze powtórzyć:):***

Dziękuje ze jesteś Skarbie:* i dziękuje za pozdrowienia;* Buziaki :):***
Talk.pl :: Wróć