nataluunia - komentarze


DZIESIĄTY sierpień =]

No..jakoś ostatnio mało sie u mnie rzeczy dzieje (takich do opisania). 13-stego jest slub mojej ciotki (ostatniej, która sie chajta) no ale ma sie jeszcze 13 kuzynostwa co nie Ślubów to mi nie braknie
A tak poza tym to wracając do tych "Wakacji w siodle" to kurde..poszłam tam w zeszły czwartek i okazało sie, że tam same małe dzieci beda ze mną jezdzic ale spoko jedna dziewczynka ma aż 6 latek wiec na bank sie z nią dogadam reszta to tam..10, 12 to max. ale jutro powinno być fajnie
Nio i pozdrowienia dla Marcina :*:*:*, Łukaszka :*, Arka:*, Karolinki kochanej:*:*, Ani S.:* OoO OfCy :*:* i dla syskoch, co czasem czytaja mojego bloga . No..i dla caałej reszty tez

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.08.2005 :: 03:05 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin;*

No wrescie dziala Ci blog:*:):* Hihih
teraz czekam na nową notke Skarbie:) Dzisiaj było mi z Toba super:) dziekuje jesce ras:******
12.08.2005 :: 20:43 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin:*

Sluby sie bierze zazwyczaj w soboty ;/
11.08.2005 :: 19:38 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Hmm... Twoja ciotka ma na imie Marta? Bo znam jedną osobę która bierze słub własnie w sobote :P
11.08.2005 :: 11:22 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca:)

dziex za pozdro i czekam na piatek
10.08.2005 :: 20:52 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin:*

Ja kce isc z Tobom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
10.08.2005 :: 20:41 :: dva114.neoplus.adsl.tpnet.pl

AnIuSiA =*

nio to jestem pierwsza =D a wiec gorace dzieki za pooozdro =***** nio i jeszcze co do tych konikow to muszem kiedys siem tam z Tobom wybrac bo tak o tym opowiadasz ze az milo siem czyta...=D a ze tawm takie faajne dzieciaki =]=] nio nic... konczem =P narQ !! buziaczki 4 u =*******************
Talk.pl :: Wróć