nataluunia - komentarze


23.08.2005 r.

Od poniedziałku są u mnie moje 2 kuzynki - Julka i Agnieszka.
poza tym..to..nie bede kłamać...wszystko sie wali..nic nie jest tak jak kiedyś..zamiast uśmiechać się i promieniować miłością - siedze i przez większość czasu smutam Jak dla mnie wszystko straciło sens... nawet matka wyzywa mnie od pojebów..suka jedna
NIENAWIDZE CAŁEGO ŚWIATA! O..tyle powiem
A z resztą..co ja tutaj bede pierdolić jak i tak tego nikt nie czyta
Jestem idiotką


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.08.2005 :: 21:02 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca

wiesz co nie jestes wcale idiotka!!!
odezwij sie do mnie...ale uprzedzam ze z kom nie odpowiem;/
27.08.2005 :: 18:35 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Ee... zajebiście... No cóż bardzo dawno mnie tu nie było ale widac dobrze zrobiłem że zagladnąłem... Dziewczyno... Pomyśl w inny sposób o tym... Postara się mysleć pozytywnie wszystko co złe ma swoje dobre strony...
24.08.2005 :: 22:54 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

lukasz

masz sie nie poddawac... nie zalamywac.. w ogole zle mysli odstawic.. !!!!!! odpoczac.. pomyslec o tych dobrych rzeczach.. a z czasem wszystko sie ulozy!! zobaczysz..
24.08.2005 :: 17:49 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca

aha i glowa do goryDD
24.08.2005 :: 17:48 :: w3cache.centrum.punkt.pl

ofca

hejo! tego...no... masz moze jutro znaczy sei w czwartek czas zeby sie spodkac ale tak do poludnia....
jak co to daj znac ...czekam musimy pogadac
24.08.2005 :: 16:47 :: w3cache.zwm.punkt.pl

BasienQa=**

A co siem stalo?? Może mi powiesz na gadu lub mesQi popiszemy=(?? Marcin ma racje! Nie jestes żadną idiotką! I thx że siem do mnie odezwalaś;)=** Głowa do góry-systko siem na pewno ułoży;)!
BooziaQ=*
24.08.2005 :: 00:26 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

Marcin:*

Ja to czytam! :( i plakusiac mi sie kce od takich rzeczy ... wcale nie jestes idiotką i nie pisz tak ! i musimy pogadac spokojnie a wszystko sie ulozy !

Talk.pl :: Wróć