nataluunia - komentarze


Jest sobie dzień taki jaki jest i godzina tez
ja mam nowy szablonik bo juz mi tamten cos tam nie pasował to zmienilam nie Wracając do mojego life...to ono sie tez zmienilo..zupelnie tak jak szablon ale bez zartów.. nie wiem czy teraz jest lepiej czy moze gorzej czy jak, ale chce powiedzieć ze kocham MORAWE :* OwCe :* i AGATE :* co mi pomagajom w trudnych chwilach i zawsze mnie potrafą rozśmieszyć A i jeszcze jedna sprawa! (czy tam kilka) W poniedziałek (mowie juz teraz,bo na bank do tej pory nie napisze nowej noty) jest dyskoteka szkolna (to tak przy okazji, ale nie o tym chcialam ) no więc w poniedziałek są urodzinki Ali :* z 3G ) syskiego najlepszego pozycze Ci w pon. w szkole Afa... i jeszcze to uciekałam ze szkoły i mam teraz przewalone ale DAM RADE ) Bo jestem zuch dziewczynka (jak to mi powiedziala pani psycholożka ze szkoły) no to pozdro 4 all!!
O w pyte..=/ duzo tego wyszło ;/
no to teraz serio pa :*:*:* Buziakii =))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.11.2005 :: 18:55 :: bloki.z.katowicka.punkt.pl

hehe

trampol bloga ci usuneli:P
chyba ze sam to zrobiles:p
23.11.2005 :: 18:55 :: bloki.z.katowicka.punkt.pl

hehe

trampol bloga ci usuneli:P
chyba ze sam to zrobiles:p
22.11.2005 :: 19:30 :: w3cache5.zwm.punkt.pl

Ten Kogo Nie Ma

Jep jep :P Witaj :) Ta wszystkiego najlepszego ale to chyba było wczoraj pozdro :P No cóż ;P Baj baj :)
22.11.2005 :: 15:48 :: 217.153.196.36

lukasz

yoooooo!! :]] co tam?? nop, notka jest wyjatkowo dluga trzeba to przyznac :]] hehe.. no nic.. ja lece bo musze cos zalatwic.. pzdr piekna ;]
20.11.2005 :: 15:18 :: bloki.z.katowicka.punkt.pl

owca:P

hej INSPIRATIONS:* az sie wzruszylam
boski jest nowy wyglad...lepszy
hmm...co tu jeszcze aha pamietaj o spreyu antypadalcowym!!!!! no i jestes zuch dziewczynka
najlepszego dla ali!!!!!:*
pozdro i 3m sie i sie nie puszczaj
20.11.2005 :: 12:59 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

marcin

Hej ja komenta i go nie widac :(

Natalka ;(((( Kocham Cie bardzo przeciez wiesz.. ;(((
20.11.2005 :: 12:55 :: arp118.internetdsl.tpnet.pl

marcin

Nic nie mowilas o dyskotece..
i nawet nic o mnie nie napisałas.. ;(((
ale i tak wiesz..
Talk.pl :: Wróć