Link :: 02.04.2005 :: 10:15

Siemka :*:*:*:*:*

Jakoś te dni tak dziwacznie lecą, że nie mam czasu pisać
Ostatnio se byłam u Sadysty (czy dentysty..jak kto woli..) , który gadał mi pierdoły o tym, jaki to ważny jest uśmiech w życiu człowieka.. Już mu chcialam powiedzieć, że gowno mnie obchodzi to, o czym on mówi i że uśmiecham sie sama dla siebie a nie dla jakiegoś dziada po 40..Ale sie jakoś powstrzymałam ( chyba tylko dlatego, że trzymal swoje łapska w mojej buzi i tak czy siak nie mogłam nic powiedziec..) Ale kanał.. Do dupy dzien..

Komentuj(2)


Link :: 02.04.2005 :: 21:18
2 kwietnia Part 2

Dziś se byłam u mojej babulki chorej w szpitalku w Kup (dla niewtajemniczonych to ta nazwa sie nie odmienia na kupy )
Było tak o sobie..jak to w szpitalu Marcin juz 4 minuty odkurza.. A jak już temat Marcina to byłam sobie z Nim dziś nad stawkiem..:] było se spoko, tylko ze jeszcze kijanek nie było i troche pizgało...Ale mi sie jakoś tak cieplutko robiło Z wiadomych przyczyn
KONIEC
...a tak jak juz o koniach, to ja juz bym bardzo bardzo bardzo chciala znowu zaczać trenować jazde
Komentuj(6)


Link :: 07.04.2005 :: 19:37
HyH...

Ogólnie to systko jest spox =] ale po takiej przerwie to by wypadało coś napisac a więc tak..Znoof zaczelo sie uciekanie z lekcji.. (Wiem, że głupio robie, ale tak jakoś wychodzi..)
...Niestety zmarł nasz Papież szkoda.. Jutro jest pogrzeb...
I dlatego praktycznie wszyscy mają wolne..Dzisiaj były tylko 2 pierwsze lekcje, bo na 3 odbyła sie masza poświęcona właśnie papieżowi, a po niej trzeba było wrocic na 20 minut WOSu A tu niespodzianka! Roki (Dzieki mu wielkie) Powiedzial, że sobie możemy iść a on nam wstawi obecności To skożystalismy z okazji..
...A Marcinek już czekał :] =] :*:*:*:*:*:* ....
Podzroofki i Buziaki dla Niego :*

Komentuj(2)


Link :: 09.04.2005 :: 00:09
So little time, so much to do. I wanna spend my days with you... [...] So tomorrow never comes...


Chyba jest coś nie tak... nie wiem czemu ale tak sie jakoś beznadziejnie dzieje..
Dobrze, że jest taka osóbka, która dodaje mi wiary w ludzką uczciwość, dobroć i w to, że na tym świecie istnieje jeszcze coś takiego jak miłość...
Wielkie dzięki za to Skarbie :*:*:*:*:*
... I miałam se jechać jutro ( a w zasadzie to juz dziś )Do stadniny w Zawadzie a tu kicha, bo pada deszczyk i cały wyjazd wisi na włosku Fajnie..

Ale kurde..Coś jest nie tak
Komentuj(3)


Link :: 09.04.2005 :: 21:56
I jak tu normalnie żyć??
Nie dość, że czuje się okropnie w sensie fizycznym to jeszcze gdyby tego systkiego było mało doszła moja zryta psycha...
Ludzie..to, że czasem potrafie was posłuchać, doradzić, pocieszyć, przytulić, to nie znaczy, że zawsze mam na to ochote... Sorry ale mam też własne małe i duże problemiki i musze sobie z nimi radzić..wasze mi nie potrzebne
Troche ta nota chamska..ale musiałam to powiedzieć..FuCk..
Komentuj(10)


Link :: 14.04.2005 :: 20:39
=]

Po dłuższym zastoju zdecydowałam sie na napisanie notki, bo juz sie ludzie skarżą, że nie mają co czytać... ( Prawda KaRoLiNkO? :*)
Ostatnio troche sie działo... nie bede o tym pisać, bo to dłuuuga i pokręcona historia, a kto czyda az takie długaśne noty?
Chciałam bardzo podziękować Łukaszkowi ( już wszystko jest ok..dzieki:* ) I Marcinowi ( Ty już wiesz za co..i wiesz co )
W ogóle syscy sie staliście ostatnio kochani :* ( nooo..jest kilka wyjątków )
To by bylo na tyle....To Wam PA :*:*:* =]
Komentuj(2)


Link :: 17.04.2005 :: 23:06
Ceść =]

Ostatnio tam sie troche działo, ale nie ma to az takiego znaczenia zeby to odrazu opisywać..( a mam mało czasu ) Zajebiście mi sie ukałda z Marcinem :* i sie przeokropnie z tego powodu ciesze =]
Z trenerem jest drobny przypał..ale dam se rade i ogólnie systko jest ok =) =] =] =] =]
Papapapappapapa :*
Komentuj(8)


Link :: 22.04.2005 :: 19:42
Hihi Siemka :*:*:*

W czwartek i dziś nie było mnie w szkole bo sie coś tam źle czułam
ale byłam u lekarza, dał mi antybiotyczek i wszystko bedzie oki
Teraz mam se gości w postaci Ali i Tomka i czekam na Marcinka, który sie chyba zgubił po drodze.. Jutro musze iść do szkółki bo som dni otwarte i bede musiala dawać jakieś przedstawienie i pomagać tym loodkom, co zabłądzili w PG1 bedzie ze mnie taka Matka Teresa
I pozdrawiam se Mojego Kochanego Marcinka, Paulinke, Łukaszka, Karolinke, Eve i Wojtka =](kolejność nie gra roli ale Marcin zawsze 1 )
papaty systkim :*:*:*:*
Komentuj(4)


Link :: 24.04.2005 :: 19:40
=*

I’m here without you baby but your still on my lonely mind,
I think about you baby and I dream about you all the time...
I’m here without you baby but your still with me in my dreams...

...Ciesze sie, że wszystko jest już okej...
A w rozstaniach najlepsiejsze są . . . . . . Powroty :*:*:*:*:*:*
Komentuj(9)


Link :: 25.04.2005 :: 22:50
Siemka Ludziska :*

Jutro odbywają sie testy gimnazjalne klas III, a w związku z tym, że czeka mnie to za mniejwięcej rok to nie ide we wtorek i środe do szkoły.. ii bede sie widzieć z moim Marcinkiem, któremu życze powodzenia w jutrzejszym konkursie nekologicznym (nie awal) no i pozostałym co testy piszą Tez..niech im bedzie ( żart oczywiście.. 3mam kciuki )
A za ok 2 tyg. jest zielona szkoła sie zobaczy jak tam bedzie
Komentuj(4)


Link :: 28.04.2005 :: 07:12
Wczoraj dalam Karolince hasło do mojego bloga bo coś tam chciała z szalbonu przekopiowac...i... Coś przez przypadek usunela..i blog był caaały czerwony i bez obrazka :/ Dlatego na dole nie ma napisiku do Marcinka ale na bank sie pojawi :* . A jak już jestesmy przy Marcinie to wczoraj z okazji tego, że ja nie szłam do szkoly bombilismy Mnie siekło wczesniej..(i On mnie pilnował :*) a Jego poźniej ( i ja go pilnowalam role sie odwróciły )
tak czy siak było zajebiscie Bo z Nim tak zawsze jest :*

aaaa.. Nie gniewam sie KaRoLiNkO :*
pozdro 4 all :*
Komentuj(2)


 

[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

 

adres1
adres2
adres3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik